Tussen Parijs en de stad Rouen, in Hoog-Normandië, komen we deze groene driesterren camping tegen. Deze camping heeft enorm veel pluspunten. De ligging pal aan de Seine, het uitzicht over chateau Gaillard en op loopafstand een middeleeuws stadje. Zomaar een paar eigenschappen die L'Ille des Trois Rois heeft.
Met voorkeur boek je een ruime kampeerplaats aan het water. Alle plaatsen zijn trouwens voorzien van water en elektriciteit. Door de lage hegjes heb je wel de nodige privacy maar blijf je wel een mooi uitzicht houden. Ook de te huren stacaravans met veranda hebben uitzicht over de rivier de Seine. Wist je dat je heel goed kunt vissen in de Seine maar ook kunHet t kanoën? Meteen twee leuke activiteiten te pakken. Heb ik ook nog even een leuke glamping tip voor je. Op deze camping kun je ook verblijven in een tipi tent of coco sweet tent. Voor extra gemak huur je er eenvoudig een babypakket bij.
Want dit is een echte familiecamping met diverse speeltuintjes en een sportveld. In de zomer wordt er een tof springkussen opgeblazen. Natuurlijk mag een tafeltennistafel en een jeu de boules baan niet ontbreken. En dan is daar ook nog het verwarmde zwembad (met schuifdak) met peuterbadje. Het sanitair is een aantal jaar terug weer helemaal up to date gemaakt en biedt ook voorzieningen voor kinderen en mindervaliden.
Het eerste stadje wat je zult tegenkomen is Les Andelys. Je bereikt het gemakkelijk te voet in een paar honderd meter. Dwaal door de smalle straatjes en stap eens een winkeltje binnen. Ook zul je daar een supermarkt vinden. Huur een fiets op de camping en verken de omgeving op die manier. Dit is echt een wandel- en fietsomgeving met Parijs op slechts een uur afstand. In de avond schuif je gezellig aan in het restaurant. Je kunt er ook maaltijden afhalen. In de avond is er af en toe entertainment.