Rust en ruimte op een bosrijke, parkachtige camping met bruisende stad Parijs om de hoek. Het beste van beide werelden op deze kampeertrip.
Camping Le Parc des Roches is een grote camping met ruim plaats voor vaste kampeerders, toeristische kampeerders en mobile homes voor de verhuur. Het domein opent eind april tot begin september. Een fijne periode om te gaan kamperen maar ook om een stad of attractiepark (Disneyland) te gaan bezoeken. Zoals eerder genoemd heb je ruime keuze uit kampeerplaatsen maar ook uit mobile homes. Ook voor grotere gezinnen of gezelschappen is er plaats.
Naast ongetwijfeld veel sightseeing in de omgeving kun je je ook op de camping zelf prima vermaken. Het grote openlucht bad met apart kleuterbad is daar een goed voorbeeld van. Het is heerlijk relaxen op een van de vele bedjes naast de waterkant. Samen een potje minigolf, voetbal of basketbal is ook leuk. Aan zulke dingen kom je vaak alleen toe op vakantie. Voor de kinderen zijn er ook diverse speeltuinen en een kidsclub in juli en augustus. Ben je hier in deze periode dan is er ook avond entertainment.
Spring je op de fiets om de directe omgeving te verkennen dan zul je al gauw het stadje Saint Cheron tegenkomen. Op donderdagochtend is daar een lokale markt. Iets verder weg maar zeker de moeite waard is Chateau de Marais met haar prachtige tuinen. Ga je richting Parijs of Disneyland weet dan dat je er ook met het openbaar vervoer kunt komen. De receptie helpt je graag verder maar je kunt ook de gratis wifi gebruiken.