Camping de Nevers

Bezoek website
Bezoek

Stadscamping bij Nevers

Driesterren camping de Nevers ligt aan de oever van de rivier de Loire. En vanaf die oevers zie je de gelijknamige stad aan de overzijde liggen. Vooral in de avonduren een plaatje om te zien, met name de uitgelichte kathedraal en hertogelijk paleis. Gezien de ligging vlakbij de stad en aan de snelweg de A77 is dit een geliefde doorreiscamping.

Je verblijft in de regio Bourgogne zo'n 250 kilometer ten zuiden van Parijs. De camping biedt zo'n 70 kampeerplaatsen aan met of zonder elektriciteit, een aantal chalets en een tweetal trekkershutten. Overnachten kan hier al vanaf 1 overnachting. En dat is handig als doorreiscamping of als je de stad Nevers wilt graan bezoeken. Ook vissers komen hier graag een of meerdere dagen staan vanwege de mogelijkheid tot het vissen in de Loire. Er wordt trouwens ook volop gezwommen bij de Loire. Een zwembad zelf heeft de camping dan ook niet. De openingsdata zijn ruim te noemen; vanaf 1 maart tot 2 november. Er zijn kampeerplaatsen aan de oever maar ook wat hoger gelegen op gras en tussen de bomen. Ook camperaars zijn van harte welkom.

Stadscamping de Nevers bied je een aantal praktische faciliteiten zoals schoon sanitair met warme douches en voorzieningen voor baby's. In een wasserette is voorzien als in broodservice, een snackbar en wifi bij de receptie en in het restaurant gedeelte. Voor de kinderen is er een speeltuin aanwezig. Er is geen animatie op de camping. De meeste kampeerders zijn lekker actief rondom de camping of pakken hun rust voor he vervolg van hun reis. Heb je nu een accommodatie gehuurd weet dan dat huur van bedlinnen, handdoeken, een kinderpakket of BBQ ook mogelijk is.

Never is de stad van kunst en geschiedenis in de Bourgogne en heeft ook een bekend circuit dichtbij. Het is het bedevaartsoord van Bernadette-Soubirous. De brug naast de camping brengt je over de Loire naar de stad Nevers. Je hebt dus alle gemakken van de stad dichtbij. Voor wie nog meer actief wil zijn: je kunt prima wandelen en fietsen langs de Loire. Ook zijn er mogelijkheden tot kanon en kajakken. Kun je geen genoeg krijgen van de lokale Franse natuur en cultuur? In de omgeving vind je volop wijngaarden en wijndorpjes. In elke stadje wel een lokale markten, kastelen aan de Loire en volop natuurgebieden.


Type camping
  • Rustige camping

Ligging terrein
  • Aan een rivier
  • Bij een stad

Bezoek website
Boek direct bij één van onze boekingspartners
Icoon Acsi Icoon ANWB camping
Openingsperiode
van 1 maart t/m 2 november
Grootte van de camping
75 - 250 plaatsen
Adres
Rue de la Jonction , 58000, Nevers
Prijs per nacht Deze prijs is gebaseerd op een kampeerplek in het laagseizoen zonder toeristenbelasting.
Staanplaatsen v.a. € 22,50
Huuraccommodaties v.a. € 49,00
Waar vind je Camping de Nevers?
Plattegrond Camping de Nevers

Faciliteiten op Camping de Nevers


Algemeen
  • Wifi
  • Huisdier vriendelijk
  • BBQ's te huur
  • Kinderpakket te huur
Voorzieningen
  • Stroomaansluiting
Activiteiten
  • Buitenspeeltuin
  • Sportveld
  • Visgelegenheid
  • Outdoor sports
  • Jeu de boules baan
Eten & drinken
  • Snackbar
  • Afhaal
  • Broodjes service
  • Campingwinkel(tje)
  • Café / Bar / Terras
Accommodaties
  • Kampeerplaatsen
  • Trekkershutten
  • Camperplaatsen
  • Chalets of Stacaravans
Sanitair
  • Babysanitair
  • Mindervaliden sanitair
  • Wasmachines
  • Wasdrogers
Zwemfaciliteiten
  • Zwemplas
Disclaimer: Wij besteden veel zorg en aandacht aan het up-to-date houden van deze informatie. Echter, zowel faciliteiten als eventuele kosten veranderen regelmatig. Aan dit overzicht kunnen daarom geen rechten worden ontleend.