Kennismaken met het leven op en rond de boerderij terwijl je geniet van een kampeervakantie. Aan het einde van je verblijf weet je vast heel wat meer over het boerderijleven. Een camping voor echte buitenkinderen met hun ouders. Bij de camping hoort ook een ijsmakerij.
Je kunt hier met je eigen kampeermiddel komen kamperen. Centraal gelegen staat het sanitair gebouw. Op vrijblijvende basis mag je meehelpen op de boerderij met het verzorgen en voeren van de diverse dieren. De boer geeft je graag alle informatie over het leven op de boerderij terwijl jullie gezamenlijk de koeien uit de wei halen. Zoals gezegd worden er heel veel activiteiten georganiseerd voor de kinderen. Van ponyrijden tot spelen in de hooizolder of lekker zelf spelen in een van de speeltuintjes. Kun je ondertussen genieten van de welverdiende rust, een vers broodje in de ochtend, koffie met vers appelgebak of de meest verse zuivel zo van de boerderij.
Natuurlijk is de mooie Drentse omgeving waarin je kampeert ook een bezoek waard. Op de camping hebben ze genoeg tips voor een mooie fiets- en wandelroute. Bezoek ook zeker het veenpark, museumpark Ellert en Brammert of Kabouterland. Bij minder weer is het leuk om richting Plopsa Coevorden of het Cowboy & indianen speelreservaat te gaan.