Camping Félix de la Bastide

Frankrijk/Provence-Alpes-Côte d’Azur/Saint-Mitre-les-Remparts
Bezoek website
Bezoek

Gelegen aan een groot zoutwatermeer

Camping Félix de la Bastide is een driesterrencamping in het zuiden van Frankrijk, gelegen in Saint-Mitre-les-Remparts . Je verblijft vlak aan het grote zoutwatermeer Étang de Berre in de Provence. Een meer met kristalhelder water. Hier combineer je natuur, kamperen en watersporten. Dit alles in het zonnige Zuid-Franse klimaat. Er zijn bossen, natuurgebieden, stranden en mediterrane dorpjes binnen handbereik.

Op deze camping ga je rond de 100 plekken vinden. Daarin een leuke mix tussen (ruime) kampeerplaatsen en verhuuraccommodaties. Die zijn er in verschillende groottes en uitvoeringen. Kies voor een lodgetent, mobile home of Gite. In de grootste accommodatie kunnen 8 personen verblijven. De camping voelt overzichtelijk en knus en niet massaal. Er heerst ook een aangename rust op de camping. Hier kampeer je vanaf begin april tot begin november al vanaf 20 euro per nacht. De kampeerplaatsen zijn per nacht te reserveren en de accommodaties per 2 nachten.

Een supergrote plus van deze camping is natuurlijk de ligging aan het meer. Hier zwem je, vis je en er zijn tal van watersporten te beoefenen. Kajaks, peddels of een waterfiets huur je eenvoudig op de camping. De camping is niet heel erg groot maar bied je toch een verwarmd zwembad met peuterbad als afwisseling op het zwemmen in het meer. Dit is echt een camping voor gezinnen met kinderen tot 12 jaar. Hier zullen ze zeker in de zomervakantie genoeg leeftijdsgenootjes tegenkomen. Ze ontmoeten elkaar in de speeltuin, bij de tafeltennistafels of bij de animatie. In juli en augustus is er vijf dagen per week een kidsclub. Ook is er 1 keer per week avondanimatie of bijvoorbeeld een jeu de boules toernooi.

Wat extra fijn is dat je op deze kleinschalige camping een campingwinkel vindt en iedere dag vers brood en gebak. Ook voor een ijsje, pizza, een snack, wifi, een wasje of een terrasje pakken hoef je de camping niet af. Wat ons betreft een prima start van je vakantiedag als je op de camping blijft. Toch is de omgeving echt de moeite waard en vooral veelzijdig. Het meer noemden we al, vanaf de camping bereik je eenvoudige diverse strandjes, ook bewaakte. Er liggen diverse natuurgebieden vlakbij zoals die van Saint Chamas maar ook de Camargue. En de middellandse zee is ook uitstekend te bereiken. Onderweg kom je vast een lokale markt tegen of een fijne bistro waar je Provençaalse gerechten en wijnen kunt proeven.


Type camping
  • Familiecamping
  • Glamping

Ligging terrein
  • Aan een meer

Bezoek website
Boek direct bij één van onze boekingspartners
Icoon Allcamps Icoon VacanceSelect
Openingsperiode
van 3 april t/m 1 november
Grootte van de camping
75 - 250 plaatsen
Adres
Allée de la Plage d'Arthur 414, 13920, Saint-Mitre-les-Remparts
Prijs per nacht Deze prijs is gebaseerd op een kampeerplek in het laagseizoen zonder toeristenbelasting.
Staanplaatsen v.a. € 22,00
Huuraccomodaties v.a. € 89,00
Waar vind je Camping Félix de la Bastide?
Plattegrond Camping Félix de la Bastide

Faciliteiten op Camping Félix de la Bastide


Algemeen
  • Wifi
  • Huisdier vriendelijk
  • Fietsen te huur
  • Kinderpakket te huur
Voorzieningen
  • Stroomaansluiting
Activiteiten
  • Animatie
  • Buitenspeeltuin
  • Sportveld
  • Visgelegenheid
  • Tafeltennistafel
  • Jeu de boules baan
Eten & drinken
  • Snackbar
  • Afhaal
  • Broodjes service
  • Campingwinkel(tje)
  • Café / Bar / Terras
Accommodaties
  • Kampeerplaatsen
  • Ingerichte tenten
  • Chalets of Stacaravans
  • Bijzonder verblijf
Sanitair
  • Familiedouches
  • Babysanitair
  • Mindervaliden sanitair
  • Wasmachines
  • Wasdrogers
Zwemfaciliteiten
  • Openlucht
  • Verwarmd
  • Peuterbad
  • Zwemplas
Disclaimer: Wij besteden veel zorg en aandacht aan het up-to-date houden van deze informatie. Echter, zowel faciliteiten als eventuele kosten veranderen regelmatig. Aan dit overzicht kunnen daarom geen rechten worden ontleend.