Een klassiek maar zeer succesvol 'ik vertrek' verhaal. Met hun passie voor koken en honger naar een eenvoudig boerenleven vertrokken deze Nederlanders in 2013 naar Frankrijk. Naar het midden van Frankrijk in de prachtige streek de Auvergne. De streek met de vulkanen.
Hier zijn ze het liefst zelfvoorzienend en laten anderen meegenieten van hun mooie stukje grond. Een boerderij uit maar liefst 1800 is het decor. Hier kun je komen kamperen of overnachtingen in een van de gastenkamers, de gites of de compleet ingerichte tenten. Op het terrein is alles aanwezig voor een ontspannen vakantie. Neem bijvoorbeeld het heilzame magnesium zwembad; geen chloor maar toch heerlijk zwemmen. Ook is er een sauna!
Deze camping krijgt zeer hoge beoordelingen van kampeerders die voor jullie waren. Geroemd wordt de gastvrijheid en persoonlijke benadering van de Nederlandse eigenaren. De boerderij is niet meer werkend toch maak je al gauw kennis met een hele beestenbende. Dit geeft wel echt dat boerderij gevoel op het rustig authentieke Franse platteland. Voor de kinderen is er een grote trampoline en speeltuin. Dit wordt binnenkort (2025) uitgebreid met een grote natuurspeeltuin op het kampeerveld. De dag wordt vaak afgesloten bij het kampvuur.
Met de gratis wifi rondom de boerderij stuur je eenvoudig een leuke foto naar het thuisfront. Het is heerlijk zitten onder het overdekte terras. Is het weer net wat minder mooi 'verhuis' dan naar binnen waar de houtkachel brandt. De boerderijwinkel voorziet in wat lekkers. Ook kun je meerdere keren per week aanschuiven voor een table d'hote. Ook de steenoven voor super verse pizza's brandt geregeld.