Op naar een rustige, ruimtelijke camping, een beetje verscholen aan de rand van uitgestrekte bossen. Dit mooie plekje heet de Posthoorn. Gelegen in West-Brabant. De omgeving zijn zowel bossen maar is ook landelijk. Echt een fijne plek voor fietsen, wandelen en om te onthaasten.
Er zijn rond de 60 kampeerplaatsen gereserveerd voor toeristisch kamperen. Deze zijn verdeeld over drie velden met speeltoestellen en sanitaire voorzieningen vlakbij. Er is ook ruim plek voor seizoens- en vaste kampeerders. Daarnaast zijn er verschillende type accommodaties te huur. Voor fietsers of wandelaars die op doorreis zijn, zijn de trekkershutten of houten chalets heel geschikt. De mobile homes zijn een stuk nieuwer en comfortabeler en daarmee geschikt voor een langer verblijf. De camping zal in de nabije toekomst (dec 2025) nog verder worden uitgebreid.
Op de camping zelf heerst een gemoedelijke sfeer. De Gasterij vormt het hart van de camping: een plek waar je samenkomt voor een kop koffie, een eenvoudige maaltijd of een gezellig gesprek na een dag in de buitenlucht. Gezellig is ook het animatieprogramma tijdens hemelvaart, Pinksteren en de zomervakantie. Naast een vast team zijn er ook vele vrijwilligers op de camping die allerlei leuke activiteiten bedenken. Fopbal, de knutselkaravaan, levend kwartet of een BBQ-avond. Ook een fijne plek en groot pluspunt van deze familiecamping in Brabant is de aanwezigheid van een verwarmd buitenzwembad met kinderbad.
Direct vanaf de camping wandel of fiets je de natuur in, over bospaden, langs heidevelden en door stille landwegen. In de nabijgelegen dorpen proef je de typische Brabantse gezelligheid, met lokale winkels en terrassen. Ook uitstapjes naar grotere plaatsen in de regio zijn eenvoudig te maken. Neem bijvoorbeeld Breda. Niet alleen een fijne plek om te shoppen maar ook op reptielenhuis de Aarde te bezoeken. Favoriet bij veel kids. Shoppen kun je ook heel goed in het Outlet Center in Roosendaal. Nog een bijzonder uitstapje is een bezoek aan de basiliek van Oudenbosch. Mag het wat spannender? Wat te denken van te gaan karten of laser gamen?