Camping Le Rotja

Bezoek website
Bezoek

Sfeervolle familiecamping in een typisch Frans dorpje

Het dorpje Fuila waar de camping bij ligt is een typisch Frans slaperig stadje. Heerlijk om doorheen te lopen. Wat er ook doorheen stroomt is het gelijknamige riviertje 'le Rotja'. In deze sfeervolle omgeving van de Pyrenees Orientales heeft een enthousiast Nederlands stel deze camping overgenomen. Ze werken er hard aan om hun paradijsje nog iedere dag veel mooier te maken.

Er zijn 78 kampeerplaatsen, 19 mobile homes en 8 ingerichte tenten waaronder ook kleine tentplaatsen voor mensen die op doorreis zijn. In dit gebied wordt veel gewandeld en gefietst. Logisch met al die reusachtige bergen om je heen. Ook camperaars zijn van harte welkom. Het kampeerseizoen op Le Rotja is ruim; vanaf eind maart tot half oktober. Je kampeert hier in een prachtige omgeving weg van alle drukte. In de bistro worden verschillende maaltijden klaargemaakt en er zijn ook gezamenlijke avonden. Favoriet bij de kinderen is de pannenkoekenavond op vrijdagavond.

Hoe zit jouw ideale vakantiedag eruit? Je start vast met verse broodjes, een dag van tevoren bestellen en ze worden tot je tent geleverd. Dan wacht daar het fijne verwarmde zwembad met peuterbad. Kinderen vermaken zich prima in de speeltuin, bij de trampoline of bij de tafeltennistafels. En natuurlijk kan er een potje jeu de boules gespeeld worden. Heb je nu trek in een ijsje of drankje loop dan even langs de bar. Ken je dat fenomeen dat je je tijdschriften en boeken die je uithebt op een centrale plaats op de camping legt? Dat is op deze camping ook zo ga eens kijken bij de bibliotheek of er nog een leuk tijdschrift voor je ligt.

Er is ook een klein campingwinkeltje op de camping voor een vergeten boodschap. In de zomer worden er leuke en sportieve activiteiten georganiseerd voor het hele gezin. In de omgeving van de camping valt ook veel te beleven. Ga bijvoorbeeld eens naar het stadje Villefrance de Conflent; ligt vlakbij! Het is een klein en middeleeuw stadje en als je er bent loop dan is naar boven naar Fort Libera. Vanuit daar prachtig uitzicht over het stadje en de omgeving. En dan is het natuurlijk een sport wie het eerste de camping spot. Wil je nu een keer gaan raften of canyoning doen vraag dan aan de eigenaren of ze dit voor je kunnen reserveren.


Type camping
  • Rustige camping
  • Familiecamping

Ligging terrein
  • In de bergen
  • Bij een stad

Bezoek website
Boek direct bij één van onze boekingspartners
Icoon Acsi Icoon BungalowSpecials Icoon Booking.com
Openingsperiode
van 27 maart t/m 18 oktober
Grootte van de camping
75 - 250 plaatsen
Adres
chemin de la mouillère 6, 66820, fuilla
Prijs per nacht Deze prijs is gebaseerd op een kampeerplek in het laagseizoen zonder toeristenbelasting.
Staanplaatsen v.a. € 18,25
Huuraccommodaties v.a. € 43,50
Waar vind je Camping Le Rotja?

Faciliteiten op Camping Le Rotja


Algemeen
  • Wifi
Voorzieningen
  • Stroomaansluiting
Activiteiten
  • Buitenspeeltuin
  • Sportveld
  • Outdoor sports
  • Tafeltennistafel
  • Jeu de boules baan
Eten & drinken
  • Afhaal
  • Broodjes service
  • Campingwinkel(tje)
  • Café / Bar / Terras
Accommodaties
  • Kampeerplaatsen
  • Ingerichte tenten
  • Chalets of Stacaravans
Sanitair
  • Babysanitair
  • Mindervaliden sanitair
  • Wasmachines
  • Wasdrogers
Zwemfaciliteiten
  • Openlucht
  • Verwarmd
  • Peuterbad
Disclaimer: Wij besteden veel zorg en aandacht aan het up-to-date houden van deze informatie. Echter, zowel faciliteiten als eventuele kosten veranderen regelmatig. Aan dit overzicht kunnen daarom geen rechten worden ontleend.